O nas


Wild Woof nie jest tylko zwykłą firmą, która produkuje akcesoria dla psów. Wild Woof to nasza historia, ideały i wartości… Wild Woof to MY, więc pozwólcie, że trochę o sobie opowiemy :) 

Stanowimy małe stado w którego skład wchodzą: Karolina, Mateusz, Ida (3 lata), Franek (rok) i Draka, nasz Border Collie, któremu zawdzięczamy bardzo wiele! To co nas łączy to miłość do natury, ciszy i leśnych wędrówek z psem. Potrzeba bycia jak najbliżej natury i zwiększenia swojej przestrzeni sprawiła, że postanowiliśmy rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady! Ale nie na tydzień, dwa czy miesiąc… postanowiliśmy wyjechać na stałe, aby tam zbudować własną oazę!

Wild woof ceni autentyczność, dlatego wszystkie produkty są tworzone ręcznie na indywidualne zamówienie klienta. Chcemy uzyskać maksymalny poziom zadowolenia konsumenta, dlatego rozpatrujemy wszystkie prośby oraz dajemy możliwość wyboru kolorów, a posiadamy naprawdę szeroką gamę barw. Wybierając materiały kierujemy się najwyższą jakością i uważnie je testujemy. Nasze materiały pochodzą od polskich producentów, którzy w ich tworzenie wkładają całe serce i stawiają na niezawodność. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, dlatego newralgiczne miejsca wzmacniamy skórą – do wyboru posiadamy skórę naturalną i ekologiczną, ponieważ chcemy, aby nasi klienci, nie musieli rezygnować ze swoich przekonań i idei.

Gdy Draka dołączyła do naszego stada kompletnie oszaleliśmy na jej punkcie! Szukaliśmy dla niej zestawu idealnego, minimalistycznego i wytrzymałego, który starczy na lata. Nie mogliśmy znaleźć czegoś, co odpowiadałoby nam w 100% więc postanowiliśmy uszyć to czego szukamy i wtedy wszystko się zaczęło! Porównywaliśmy ze sobą wiele materiałów, aż w końcu udało nam się znaleźć takie, które są niezniszczalne. Jestem (czyt. Karolina) osobą, która posiada wielką potrzebę tworzenia i projektowania, przez co moja głowa aż kipiała od nowych pomysłów. Gdy po wielu testach, na naszej kochanej Drace, okazało się, że to wszystko ma ręce i nogi uwierzyłam, że mogę zmienić swoje życie. Rzuciłam pracę na etacie i wystartowaliśmy… ta przygoda trwa już od 4 lat i muszę przyznać, że to najpiękniejsze lata naszego życia. Codziennie cieszy nas widok uśmiechniętych pysków naszych czworonożnych klientów :) 

Jednak sami nie dalibyśmy rady stworzyć tego wszystkiego. Na szczęście udało nam się poznać Renatę, która jest genialną krawcową, kiedyś szyła buty! To właśnie ona realizuje te wszystkie piękne akcesoria i przykłada wielką wagę do szczegółów J Na pokładzie Wild Woofa jest również Ewa, która zajmuje się sprawami marketingowymi. Dzieli ją od nas praktycznie cała Polska, ale nawet to nam nie przeszkadza w dążeniu do wspólnego celu. Połączyła nas miłość do psów, natury i jeden wielki zbieg okoliczności J Wild Woof ma szczęście do spotykania niesamowitych osób- to dzięki nim możemy spełniać swoje marzenie i dostarczać Wam produkty najwyższej jakości, które są ekstremalnie wytrzymałe.

Jeśli chcesz nas lepiej poznać to wpadnij na naszego Facebooka lub napisz do nas maila! :) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl